Loading...
Home2021-04-05T19:46:09+02:00
Download Resultats Finales 2021

    Resultats Finales 2021

    1 56 AYUSO PESQUERA JUAN ESP TEAM COLPACK BALLAN h 03:56:18
    2 129 POTOCKI VIKTOR CRO LJUBLJANA GUSTO SANTIC – Slovenia min. 00:14
    3 106 BALMER ALEXANDRE SUI GROUPAMA – FDJ – CONTINENTAL – France 00:00
    4 93 PARET-PEINTRE VALENTIN FRA AG2R – CITROEN U23 – France 00:20
    5 109 RAUGEL ANTOINE FRA GROUPAMA – FDJ – CONTINENTAL – France 00:00
    6 162 HELLEMOSE ASBJORN DEN VELO CLUB MENDRISIO – Switzerland 00:00
    7 123 HESSMANN MICHEL GER JUMBO-VISMA DEV TEAM – Holland 00:00
    8 90 PIETROBON ANDREA ITA CYCLING TEAM FRIULI 00:00
    9 62 MULUEBERHAN HENOK ERI TEAM QHUBEKA 00:32
    10 85 PARRAVANO FRANCESCO ITA  ARAN CUCINE VEJUS 00:00
    11 10 ZAMBANINI EDOARDO ITA ZALF DESIREE FIOR 00:00
    12 82 GINESTRA LORENZO ITA  ARAN CUCINE VEJUS 00:00
    13 165 SANTAROMITA VILLA ALESSANDRO ITA VELO CLUB MENDRISIO – Switzerland 00:00
    14 95 TRONCHON BASTIEN FRA AG2R – CITROEN U23 – France 00:00
    15 32 CARBONI MATTEO ITA BIESSE ARVEDI 00:00
    16 110 THOMPSON REUBEN NZL GROUPAMA – FDJ – CONTINENTAL – France 00:00
    17 118 GOLDSTEIN EDO ISR ISRAEL CYCLING ACADEMY – Israel 00:00
    18 102 GESSNER JAKOB GER DEUTSCHLAND – National Team 00:00
    19 116 BOUCEK JAKUB CZE ISRAEL CYCLING ACADEMY – Israel 00:00
    20 173 MEENS JOHAN BEL BINGOAL WALLONIE B.DEV TEAM – Belgium 00:00
    21 89 MIHOLJEVIC FRAN CRO CYCLING TEAM FRIULI 00:40
    22 86 BURATTI NICOLO’ ITA CYCLING TEAM FRIULI 00:00
    23 31 BELLERI MICHAEL ITA BIESSE ARVEDI 00:00
    24 4 PARISINI NICOLO’ ITA  BELTRAMI TSA TRE COLLI 00:00
    25 63 PRITZEN MARC OLIVER ITA TEAM QHUBEKA 00:00
    26 37 CARPENE SAMUELE ITA GENERAL STORE -F.LLI CURIA -ESSEGIBI 00:00
    27 142 MARTÍN GUTIERREZ ALEX ESP EOLO KOMETA – Spain 00:00
    28 84 MALAVER SAMACA BRAYAN ESTABAN COL  ARAN CUCINE VEJUS 00:00
    29 60 VERRE ALESSANDRO ITA TEAM COLPACK BALLAN 01:20
    30 35 SERRANO RODRIGUEZ JAVIER ESP BIESSE ARVEDI 00:00
    31 101 BENZ PIRMIN GER DEUTSCHLAND – National Team 00:00
    32 33 CIUCCARELLI RICCARDO ITA BIESSE ARVEDI 00:00
    33 29 SESSA GERARDO ITA VELO RACING PALAZZAGO 00:00
    34 130 SKOK ANZE SLO LJUBLJANA GUSTO SANTIC – Slovenia 00:00
    35 9 QUARTUCCI LORENZO ITA ZALF DESIREE FIOR 00:00
    36 36 AGOSTINI NICHOLAS ITA GENERAL STORE -F.LLI CURIA -ESSEGIBI 00:00
    37 61 BONALDO KEVIN ITA TEAM QHUBEKA 00:00
    38 39 MENEGOTTO JACOPO ITA GENERAL STORE -F.LLI CURIA -ESSEGIBI 00:00
    39 19 RAVIELE EGIDIO KARIM ITA PETROLI FIRENZE-HOPPLA’-DON CAMILLO 00:00
    40 14 TREVISOL MARCO ITA NORTHWAVE – SIATEK – OLMO 01:55
    41 94 RETAILLEAU VALENTIN FRA AG2R – CITROEN U23 – France 02:06
    42 122 GELEIJN OWEN NED JUMBO-VISMA DEV TEAM – Holland 02:09
    43 124 STAUNE-MITTET JOHANNES NOR JUMBO-VISMA DEV TEAM – Holland 02:50
    44 22 COLNAGHI LUCA ITA U.C. TREVIGIANI CAMPANA IMBALLAGGI 00:00
    45 105 UHLIG HENRI GER DEUTSCHLAND – National Team 00:00
    46 17 GHIGINO VALTER ITA PETROLI FIRENZE-HOPPLA’-DON CAMILLO 00:00
    47 18 NENCINI TOMMASO ITA PETROLI FIRENZE-HOPPLA’-DON CAMILLO 00:00
    48 125 VAN BELLE LOE NED JUMBO-VISMA DEV TEAM – Holland 00:00
    49 64 PUPPIO ANTONIO ITA TEAM QHUBEKA 00:00
    50 58 PETRUCCI MATTIA ITA TEAM COLPACK BALLAN 00:00
    51 163 KNUDSEN OLIVER BECH DEN VELO CLUB MENDRISIO – Switzerland 00:00
    52 42 EL GOUZI OMAR ITA ISEO RIME CARNOVALI 00:00
    53 92 LABROSSE JORDAN FRA AG2R – CITROEN U23 – France 00:00
    54 99 SKRETTEBERG MATHIAS NOR FOUNDATION CCB – United States 00:00
    55 91 CHAUSSINAND JORIS FRA AG2R – CITROEN U23 – France 00:00
    56 38 POZZA ETTORE ITA GENERAL STORE -F.LLI CURIA -ESSEGIBI 00:00
    57 44 PARASHCHAK YAROSLAV UKR ISEO RIME CARNOVALI 00:00
    58 30 SHCHYPAK OLEKSANDR UKR VELO RACING PALAZZAGO 00:00
    59 21 BUSATTO FRANCESCO ITA U.C. TREVIGIANI CAMPANA IMBALLAGGI 00:00
    60 172 GELDERS GIL BEL BINGOAL WALLONIE B.DEV TEAM – Belgium 00:00
    61 152 LIPOWITZ FLORIAN GER TIROL KTM CYCLING TEAM – Austria 00:00
    62 5 PESENTI THOMAS ITA  BELTRAMI TSA TRE COLLI 00:00
    63 145 PIGANZOLLI DAVIDE ITA EOLO KOMETA – Spain 00:00
    64 6 BENEDETTI GABRIELE ITA ZALF DESIREE FIOR 00:00
    65 154 STEINHAUSER GEORG GER TIROL KTM CYCLING TEAM – Austria 00:00
    66 16 FERRI EDOARDO ITA PETROLI FIRENZE-HOPPLA’-DON CAMILLO 00:00
    67 34 DRESTI NICHOLAS ITA BIESSE ARVEDI 00:00
    68 40 VISINTAINER LORENZO ITA GENERAL STORE -F.LLI CURIA -ESSEGIBI 00:00
    69 107 GERMANI LORENZO ITA GROUPAMA – FDJ – CONTINENTAL – France 03:30
    70 25 PELLEGRINI CRISTOFER ITA U.C. TREVIGIANI CAMPANA IMBALLAGGI 00:00
    71 55 ZECCHIN MICHAEL ITA WORK SERVICE MARCHIOL DINATEK 00:00
    72 76 BARONI ALESSANDRO ITA GALLINA ECOTEK COLOSIO 00:00
    73 164 MOTTI ALESSANDRO ITA VELO CLUB MENDRISIO – Switzerland 04:10
    74 2 CRESCIOLI GIOSUE’ ITA  BELTRAMI TSA TRE COLLI 00:00
    75 53 PASE CHRISTIAN DANILO ITA WORK SERVICE MARCHIOL DINATEK 00:00
    76 119 HOLLYMAN MASON GBR ISRAEL CYCLING ACADEMY – Israel 00:00
    77 147 CADENA MARTINEZ EDGAR MEX A.R. MONEX – San Marino 00:00
    78 135 STIEININGER FABIAN AUT UNION RAIFFEISEN R. TIROL – Austria 04:20
    79 127 JURISEVIC CARLO CRO LJUBLJANA GUSTO SANTIC – Slovenia 00:00
    80 143 MARTIN ROMERO DAVID ESP EOLO KOMETA – Spain 00:00
    81 108 PIDCOCK JOSEPH GBR GROUPAMA – FDJ – CONTINENTAL – France 00:00
    82 169 NURLYKHASSYM NURBERGEN KAZ VINO – ASTANA MOTORS – Kazakhstan 00:00
    83 126 HRIBAR JERNEJ SLO LJUBLJANA GUSTO SANTIC – Slovenia 00:00
    84 115 SENS CONNOR SENS AUS HOLDSWORTH – ZAPPI – England 00:00
    85 103 PAKALSKI HENRIK GER DEUTSCHLAND – National Team 00:00
    86 171 DE VILLE DE GOYET IVAN BEL BINGOAL WALLONIE B.DEV TEAM – Belgium 00:00
    87 65 ABREHA NEGASI HAYLU ETH TEAM QHUBEKA 00:00
    88 136 GAROFOLI GIANMARCO ITA TEAM DSM DEVELOPMENT – Germany 00:00
    89 104 PETER JANNIS GER DEUTSCHLAND – National Team 00:00
    90 132 GAMPER MARIO AUT UNION RAIFFEISEN R. TIROL – Austria 00:00
    91 97 MENDEZ GABRIEL USA FOUNDATION CCB – United States 00:00
    92 27 MANENTI MARCO ITA VELO RACING PALAZZAGO 00:00
    93 131 ALBRECHT JASPER AUS UNION RAIFFEISEN R. TIROL – Austria 00:00
    94 49 ROBERTI LUCA ITA D’AMICO UM TOOLS 00:00
    95 113 KINGSTON MATTHEW GBR HOLDSWORTH – ZAPPI – England 00:00
    96 46 BILYI MAKSYM UKR D’AMICO UM TOOLS 00:00
    97 170 SHTEIN IOGAN KAZ VINO – ASTANA MOTORS – Kazakhstan 00:00
    98 50 RUIZ ACUNA JEFERSON ARMANDO COL D’AMICO UM TOOLS 00:00
    99 70 TAFFAREL ANDREA ITA TEAM GAIAPLAST MAGL. L.B. BIBANESE 00:00
    100 161 GHIRLANDA MARCO SUI VELO CLUB MENDRISIO – Switzerland 00:00
    101 168 MARUKHIN DANIIL KAZ VINO – ASTANA MOTORS – Kazakhstan 00:00
    102 151 ENGELHARDT FELIX GER TIROL KTM CYCLING TEAM – Austria 00:00
    103 80 PORTA GABRIELE ITA GALLINA ECOTEK COLOSIO 00:00
    104 166 CHZHAN IGOR KAZ VINO – ASTANA MOTORS – Kazakhstan 00:00
    105 83 LOLLI MARCO ITA  ARAN CUCINE VEJUS 00:00
    106 88 DE CASSAN DAVIDE ITA CYCLING TEAM FRIULI 00:00
    107 15 VETTOREL MARCO ITA NORTHWAVE – SIATEK – OLMO 00:00
    108 137 HAYTER LEO GBR TEAM DSM DEVELOPMENT – Germany 00:00
    109 24 CASSOL DANIEL ITA U.C. TREVIGIANI CAMPANA IMBALLAGGI 00:00
    110 144 MONTOLI ANDREA ITA EOLO KOMETA – Spain 00:00
    111 13 SACCON MATTIA ITA NORTHWAVE – SIATEK – OLMO 00:00
    112 114 MEWS BEN GBR HOLDSWORTH – ZAPPI – England 05:20
    113 48 PERIC VOJISLAV UKR D’AMICO UM TOOLS 00:00
    114 96 HOLEC RICHARD CZE FOUNDATION CCB – United States 00:00
    115 3 FREDDI MATTEO ITA  BELTRAMI TSA TRE COLLI 05:50
    116 149 VALLES VILLALPANDO JORGE MEX A.R. MONEX – San Marino 00:00
    117 175 VERCAMST WESLEY BEL BINGOAL WALLONIE B.DEV TEAM – Belgium 00:00
    118 174 VANDEPITTE NATHAN FRA BINGOAL WALLONIE B.DEV TEAM – Belgium 00:00
    119 20 TEDESCHI LORENZO ITA PETROLI FIRENZE-HOPPLA’-DON CAMILLO 00:00
    120 100 SILLANKORVA JAAKKO FIN FOUNDATION CCB – United States 00:00
    121 11 CORDIOLI GIANLUCA ITA NORTHWAVE – SIATEK – OLMO 00:00
    122 51 BARSOTTELLI MATTEO ITA WORK SERVICE MARCHIOL DINATEK 00:00
    123 28 MASSARO AURELIO ITA VELO RACING PALAZZAGO 00:00